Blog
Enjeksiyon Makinaları


Enjeksiyon makinaları enjeksiyon döküm uygulamasında kullanılan makinelerdir. 

Erapres ürünleri ve enjeksiyon makinalarında hidrolik dizayn ve uygulamalarında en son versiyon ve orijinal Parker veya Vickers valfler kullanılmaktadır. Hidrolik silindirlerde ısıl işlem uygulanmakta ve güncel sızdırmazlık elemanları teknolojisi kullanılmaktadır.

ERAPRES'in en temel amacı yüksek teknoloji ile enjeksiyon makinaları üretmek, müşterilerine değer yaratan bir marka olmaktır.

ERAPRES,  soğuk kamaralı enjeksiyon preslerinde parça üretimi esnasında gerekli sürekliliği , verimliliği ve uygulamayı geliştirdi.

Soğuk Kamaralı Metal Enjeksiyon Makinaları üreten firmamız ayrıca revizyon makinalar ve ikinci el makinalarda müşterilerine sunmaktadır.

Güncel teknoloji, üst düzey güvenlik önlemleri ve CE sertifikası ile ERA; Metal Enjeksiyon, Trim Pres Makinalarımız yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere bir çok müşterimizin vazgeçilmezi olmuştur.

Yüksek bilgi ve tecrübeye sahip kadrosuyla sebebiyle kısa zamanda Metal Enjeksiyon Makinası Üreticisi olarak Türkiye’de öncü firma haline gelmiştir.

ERAPRES, müşterilerine Endüstri 4.0 özelliklerine sahip enjeksiyon makinası üretimi ve kaliteli ürünleri ile son teknolojiyi müşterilerine sunarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Hatasız parça üretebilme amacıyla enjeksiyon grubunun hız ve basınçlarını kontrolü ve buna ait kontrol sistemi üretim açısından önemlidir. Bu amaçla ERAPRES, yazılım ve donanımı müşterilerine bu olanağı tanıyacak şekilde oluşturulmuştur.

Erapres; ürün tasarım, geliştirme, test ve doğrulama imkan ve kabiliyetlerini projelendirerek Ar-Ge faaliyetlerinde de gücünü ortaya koymaktadır.

Enjeksiyon makinalarıürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Enjeksiyon makinaları konusunda uzman bir kuruluş olan ERAPRES, eğitimli ve uzman kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Enjeksiyon Sistemi;

-  Proses parametrelerinin geriye dönük sınırsız kayıt özelliği
-  1.faz, 2.faz ve 3.faz ayrı yönetebilme özelliği
-  Enjeksiyon hızı 10m/s, basıncı 510 bar’a kadar ulaşılabilir
-  Proses kontrol ile hatalı üretimin engellenmesi
-  Real Time enjeksiyon sistemi
-  4.faz özelliği (Dünya’da ilk)
-  Grafik ekranlı shot control

Teknik özellikler hakkında daha fazla bilgi almak için Soğuk Kamaralı Metal Enjeksiyon Makinaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Blog
icon