• Hakkımızda
KURUMSAL


ALÜMİNYUM DÖKÜM TEKNOLOJİLERİ


Eğitimli ve uzman kadrosuyla ERAPRES; alüminyum döküm sistemleri konusunda uzman bir kuruluş olup, döküm tesislerine çeşitli soğuk kamaralı metal enjeksiyon presleri, alçak basınç presleri, trim presler ve yardımcı ekipmanları üretmektedir.

Takip ettiği farklı mühendislik uygulamarı ile birçok alanda tecrübe kazanan ERAPRES, üretim kapasitesini çağın yüksek teknolojisiyle geliştirerek, güvenilir kimliği ile pazarda mevcut olan konumunu daha geniş bir alana yaymayı başarmıştır. Bununla birlite ürünlerine ve kalitesine değer katmasına yol açacak sürekli Ar-Ge faaliyetleri ile inovatif bir karakter taşımaktadır.

Firmamız çağdaş bir alüminyum döküm tesisinin tamamen yerli kaynaklar ve mühendislikle tesis edilmesini, gerekli işletim ve servis desteğinin sağlanmasını, mevcut verimsizlik ve kalitesizliğin bertaraf edilerek, karlı tesisler ortaya çıkmasını sağlamayı bir ilke edinmiştir.


DEVAMLILIK VE ÜRETKENLİK


Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek teknolojimiz ile müşterilerimize değer yaratan, dünya çapında başarılı ve aranan bir marka olmak en temel amacımızdır.

KALİTELİ VE YENİLİKÇİ


Sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yaparak, en verimli çözümleri, en yüksek kalite ile müşterilerine sunan ERAPRES bunu bir vizyon haline getirmiştir.
kurumsal


UZMAN VE TECRÜBELİ KADROMUZ İLE HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Yüksek potansiyelli ve işin gerektirdiği yeniliklerle donanımlı kurumsal bağlılık içinde şirketine adanmış çalışanlarımız ve yöneticilerimiz, firmamızı ileriye götürecek muazzam bir yakıttır.  Gelişmeyi, büyümeyi, verimli olmayı ve kurumsal bir kimlik içinde profesyonel olmayı hedefleyen ERAPRES, böyle bir yakıta sahip olmayı amaç edinmiştir.

Erapres Çalışanları;


- İş modelinde kaliteyi ve müşteriyi merkeze alır.
- Gelişirken çalışma arkadaşlarını da geliştirir.
- Yeniliklere açık, çalışkan ve üretkendir.
kurumsal

EN İYİ OLMANIZ İÇİN ÜRETİLDİLER


ERAPRES vizyonu doğrultusunda gelişen ve çağın en yüksek teknolojilerini kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, faaliyetlerini ulusal ve uluslararası ürün şartları ve müşteri beklentileri doğrultusunda sunmaktır.

Ürün ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti etmek ve en verimli çözümleriyle memnuniyet oranını arttırmaktır.Üretmiş olduğumuz ürünlerde ve proseslerde iyi kalitenin yanı sıra “kaliteli, güvenilir, verimli, teknolojik ürün, kullanıcı dostu” üretimini garanti etmektir.

Sizlere daha verimli yardımcı olabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz…

icon