Yardımcı Ekipmanlar

TUR Tip Ergitme / Tutma Fırınları

Enerji tüketimini ve yanma kayıplarını minimize edip, full otomatik olan tutma/ergitme fırınları, alüminyum dökümhane ve geri dönüşüm tesislerinin vazgeçilmezidir.

Düşük enerji tüketimi ve yanma kaybı, kaliteli refrakter uygulaması ve minimum aşınma ile TUR TİP Alüminyum Ergitme ve Tutma Fırınları, dökümhaneler ve geri dönüşüm proseslerinde verimli üretim için benzersiz avantajlar sunar.

Alüminyum Egritme Fırınları hakkında daha fazla bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Erdem Makina alüminyum dökümhaneler ve geri dönüşüm tesisleri için TUR TİP Alüminyum Fırınları ( tutma/ergitme fırınları) üretmektedir.

Sektörünüzde en iyi olmanız için uzman mühendis kadrosumuz ile ileri teknoloji Alüminyum Fırınları, otomasyon robotları, döküm robotları, alüminyum ergitme ve tutma ocakları, alüminyum dozajlı ocak üretmekte olup, aynı zamanda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Özellikler

SÜRDÜRÜLEBİLİR VERİMLİLİK

Ermatic Dozajlı Ocak

Gelişmiş mekanik ve ergonomik tasarımı ile ERMATIC dozajlı ocak, dökümhanelerde en iyi döküm kalitesini minimum enerji kullanımı ile sağlamaktadır.
 
Geleneksel tutma ocaklarından 40% daha az enerji tüketimi ve tam bir çevre dostu olan ERMATIC dozajlı ocak, aynı zamanda 10 yıla kadar süren kullanım ömrü ve minimum bakım gereksinimleri yardımıyla dökümhanelerin vazgeçilmezi olma yolunda ilerlemektedir. Her makinaya uyumlu sistemi ile kullanıcıların bütün ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. 
Gelişmiş teknolojisi ile Endüstri 4.0’a uyumlu olan ERMATIC dozajlı ocak, gelişmiş ve gelişmekte olan tüm dökümhanlerin çözüm aracıdır.
ERMATIC dozajlı ocak, standart parçaları ile bakımı kolay bir sistem düşünülerek dizayn edilmiş olup, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.
image_5-ieeYyYDAPa-transformed
image_5-ieeYyYDAPa-transformed

Özellikler

HEYECANLANDIRAN YENİLİKLER…

Otomatik Kalıp Spreyleme Robotu (EMY-08 PLUS)

Yeni tasarımı ile sizlerin hizmetine sunduğumuz EMY-08 PLUS Otomatik Kalıp Spreyleme robotu, her bir eksen ve nozul grubu üzerinde tam kontrol elde etmenizi sağlar.
 
Kalıp spreyleme, özel tasarım spreyleme nozulları vasıtasıyla, atomize bir püskürtme yapılarak kullanılan suyun büyük kısmının buharlaşması ve bu sayede daha az sıvıyla, hızlı soğutma sağlar.
 

Enjeksiyon presleriyle senkron hareket etme özelliği her çevirimde 4 saniye kazanç sağlar.

Standart kontrollü, SERVOMOTOR hız kontrol, tüm hareket encoder yönteminde, 100 kalıp hafıza, pozisyon bilgisi, hafıza tuşuyla öğrenme, 10″ renkli ekran

Uygulama Alanları: Alüminyum Dökümhaneleri

Özellikler

MODERN TASARIM VE İLERİ TEKNOLOJİ

Termoregülatör

Uygulama Alanları :

Alüminyum Dökümhaneleri

Özellikler

image_7-yoIbnBbz3-transformed

SEKTÖRDE EN İYİSİ OLMANIZ İÇİN ÜRETİLDİLER

image_8-elo8L4b-r-transformed

Quench Tanklar

Parça soğutmada kullanılan tanklar, su sıcaklığının sabit kalmasını ve soğutma sırasında parçada şekil değişimini önlüyecek donanıma sahiptir.
Eşanjör yardımıyla otomatik olarak su sıcaklığı seçilen değerde sabit tutulur.
 

Uygulama Alanları :

Alüminyum Dökümhaneleri

MODERN TASARIM İLERİ TEKNOLOJİ

Emprenye Tesisi

image_9-ozBpa39yt-transformed

MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINIZA ÖZEL OLARAK ŞEKİLLENDİRİLMİŞ ÇÖZÜMLER BURADA!

Uzman kadromuz ile alüminyum basınçlı döküm proseslerinizin ihtiyaçlarını belirleyip elde edilen veriler yardımı ile sizlere en verimli seçenekleri sunmaktayız.

Erapres; ürün tasarım, geliştirme, test ve doğrulama imkan ve kabiliyetlerini projelendirerek Ar-Ge faaliyetlerinde de gücünü ortaya koymaktadır.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu profesyonel servis ekibiyle alüminyum makinalarında elektronik ve mekanik arızada 24 saat servis imkanı sunmaktadır.